Vis alle
Associate Partners
Business partners
Consultants
Finance
HR
Management
PR & Marketing
Sales
Teknik Bureauet
Top management

7020 0383

anne-mette.ravn@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Anne-Mette Ravn

CEO

+45 4121 1433

simon.fischer@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Simon Bang Fischer

Sales Developer in Sales

+45 4121 1428

martin.klaris@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Martin Klaris

Senior Account Manager

+45 4121 1485

signe.langgaard@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Signe Langgaard

Newplacement Manager

+45 4121 1458

helle.andresen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Helle Andresen

Newplacement Consultant

+45 4121 1330

erik.thomsen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Erik Thomsen

Sales Manager

+45 4121 1369

suhail.abdullah@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Suhail Abdullah

IT-Manager

+45 4121 1425

heidi.fasterholt@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Heidi Fasterholt

Branch Manager

+45 4121 1375

jan.pinndal@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Jan Pinndal

Job Consulting Chef

+45 4121 1380

gitte.ostenfeld@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Gitte Ostenfeld

Branch Manager

+45 4121 1346

per.maymann@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Per Maymann

Director of Operations

+45 4121 1451

mk@actief-teknikbureauet.dk

Skriv til mig

Mads-Frederik Karlsen

Business Manager

+45 4121 1384

js@actief-teknikbureauet.dk

Skriv til mig

Johan Steuch

HR and Sales Consultant

+45 4121 1467

jens.soendergaard@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Jens Chr. Søndergaard

Senior Recruitment Consultant

+45 4144 0925

bc@actief-teknikbureauet.dk

Skriv til mig

Birgitte Carlsen

Senior Recruitment Consultant

+45 2026 0225

bill@actief-teknikbureauet.dk

Skriv til mig

Bill René Hansen

Direktør

+45 2572 0225

br@actief-teknikbureauet.dk

Skriv til mig

Betina Rasmussen

HR and Sales Consultant

+45 4121 1465

charlotte.jeppesen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Charlotte Kirk Jeppesen

HR and Sales Consultant

+45 4121 1352

safia.teller@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Safia Khan Teller

HR and Sales Consultant

+45 4121 1337

martin.hansen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Martin Norman Hansen

Senior Account Manager

+45 4121 1316

louise.nordengaard@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Louise Nordengaard

Senior Recruitment Consultant

+45 4121 1365

flemming.iversen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Flemming Iversen

Senior Business Consultant

+45 4121 1347

eskil.larsen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Eskil Larsen

HR and Sales Consultant

+45 4121 1329

erik.bernskov@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Erik Bernskov

Senior Recruitment Consultant

+45 4121 1364

dorte.hansen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Dorte Hansen

HR and Sales Consultant

+45 4121 1341

claus.erbs@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Claus Erbs

Process Manager

+45 4121 1393

charlotte.calberg@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Charlotte Munk Calberg

Sales Relations Manager

+45 4121 1344

anne-mette.davidsen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Anne-Mette Juncker Davidsen

Senior Recruitment Specialist

+45 4121 1327

anne.nyvang@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Anne Nyvang

Senior Recruitment Consultant

+45 4121 1350

anne.bottcher@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Anne Birgit Böttcher

Business Manager

+45 4121 1396

ali.aliji@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Ali Aliji

Senior Account Manager

+45 4121 1419

ulla.moeller@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Ulla Møller

Sales Relations Manager

+45 4121 1338

carina.jacobsen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Carina Jacobsen

Large Account Manager

+45 4121 1454

jannik.meyer@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Jannik Meyer

Branch Manager

+45 4121 1320

frank.hansen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Frank Hansen

HR and Sales Consultant

+45 4121 1331

Sara.Rasmussen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Sara Rasmussen

HR and Sales Consultant

+45 4121 1360

martin.larsen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Martin Larsen

Account Manager

+45 4121 1345

tim.aniol-nielsen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Tim Aniol-Nielsen

Senior Business Consultant

+45 4121 1336

louise.luxhoei@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Louise Luxhøi

Director Consulting i Leadership & Change

+45 4121 1450

kenan.mujkovic@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Kenan Mujkovic

HR and Sales Consultant

+45 4121 1464

simon.engholm@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Simon Kragh Engholm

HR & Sales Consultant

+45 4121 1427

mette-marie.henriksen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Mette-Marie Henriksen

HR and Sales Consultant

+45 4121 1440

martin.jefsen@atief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Martin Jefsen

HR and Sales Consultant

+45 4121 1430

charlotte.christensen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Charlotte Christensen

Branch Manager

+45 4121 1460

line.theodorsen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Line Fribæk Theodorsen

Senior Recruitment Consultant

+45 4121 1463

vivi.hauge@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Vivi Korsgaard Hauge

Account Manager

+45 4121 1418

joern.soerensen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Jørn Emil Sørensen

Business Consultant

+45 4121 1426

anni.pedersen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Anni Korsgaard Pedersen

Senior Account Manager

+45 4121 1423

karina.holmberg@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Karina Holmberg

Branch Manager

+45 4121 1448

allan.forsberg@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Allan Forsberg

Consultant

+45 4121 1356

elena.musat@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Elena Musat

Payroll Specialist

+45 4121 1562

anders.myszak@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Anders Myszak

Consultant

+45 4121 1459

paulina.joergensen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Paulina Jørgensen

Consultant

+45 4121 1582

hanne.thrysoee@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Hanne Astrup Thrysøe

Newplacement Consultant

+45 4121 1585

anja.alsoer@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Anja Birch Alsøer

Newplacement Consultant

+45 4121 1585

Anne.Soekvist@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Anne Søkvist

Newplacement Consultant

+45 4121 1470

tina.kjob@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Tina Kjob

Bran

+45 4121 1584

trine.dybkjaer@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Trine Dybkjær

Newplacement Consultant

+45 4121 1408

emilie.holm@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Emile Sofie Holm

HR and Sales Consultant

+45 4121 1420

Lena.Lybkjaer@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Lena Lybkjær

Newplacement Consultant

+45 4121 1413

gitte.restaino@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Gitte Kristensen Restaino

Newplacement Consultant

+45 4121 1326

mikkel.thorsoee@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Mikkel Thorsøe

Senior Recruitment Consultant

+45 4121 1424

ida.jiman@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Ida Maria Jiman

Marketing Assistant

+45 4121 1410

rasmus.koehlert@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Rasmus Kellvig Køhlert

Office Assistant

+45 4121 1310

nina.cordth@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Nina Cordth

Executive Assistant and HR Manager

+45 4121 1351

kasia.giacobbe@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Kasia Giacobbe

Payroll Specialist

+45 4121 1334

leise.soerensen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Leise Sørensen

Finance- & Payroll Specialist

+45 4121 1328

jytte.rust@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Jytte Rust

Finance Manager

+45 4121 1324

jette.petersen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Jette Thulstrup Petersen

Finance Assistant

+45 4121 1314

pia.sandengen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Pia Sandengen

PR og Marketing Manager

+45 4121 1317

anders.kinnerup@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Anders Kinnerup

Commercial Director Consulting & Major Accounts

+45 4121 1333

lars.pelch@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Lars Pelch

Director of International Sales and Markets

+45 4121 1358

nina.vensild@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Nina Vensild

Regional Director

+45 4121 1434

pernille.ravn@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Pernille Ravn

Regional Director

+45 4121 1319

susanne.lund@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Susanne Lund

Senior Recruitment Consultant

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Få gode råd og tips så du er klædt på til arbejdsmarkedet