Actief Hartmanns er det åbne konsulenthus

Relationer er vejen til succes. Vi er stærkt optaget af at have gode relationer til såvel nye som eksisterende kunder og kandidater.

Kontakt

Actief Hartmanns er det åbne konsulenthus

Vi har kontorer placeret over hele Danmark, så vi er altid tæt på dig.

Du er altid velkommen til at kontakte os på vores hovednummer, som er:

+45 7020 0383

Tønder

Nørregade 31, 6270 Tønder (Åbent efter aftale) +45 7020 0383 Find vej

Aabenraa

Bjerggade 4K, 6200 Aabenraa (Åbent efter aftale) +45 7020 0383 Find vej

Herning (INNOVATORIUM)

Birk Centerpark 40, 7400 Herning +45 7020 0383 Find vej

Aarhus

Agro Food Park 15, 8200 Aarhus N Fri parkering og el-ladeplads ved nr. 13. (Åbent efter aftale) +45 7020 0383 Find vej

Fredericia

Vesterballevej 27, 7000 Fredericia +45 7020 0383 Find vej

Odense (Coworking Plus)

Kochsgade 31D (inde i gården), 5000 Odense C +45 7020 0383 Find vej

Næstved

Brogade 9, 4700 Næstved +45 7020 0383 Find vej

Køge (Voxeværket)

Gymnasievej 21, 4600 Køge +45 7020 0383 Find vej

København K (Regus)

Frederiksborggade 15, 1360 København K (Åbent efter aftale) +45 7020 0383

Ballerup (hovedkontor)

Lautrupvang 4A, 2750 Ballerup +45 7020 0383 Find os her

Møde vores kollegaer

Vores mission er: Med passion at skabe vindere på det moderne jobmarked – at bidrage til et bedre arbejdsmarked – at jobbet bidrager til mening i livet for alle
Vis alle
Associate Partners
Business partners
Consultants
Finance
HR
Management
PR & Marketing
Sales
Teknik Bureauet
Top management

7020 0383

anne-mette.ravn@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Anne-Mette Ravn

CEO

+45 4121 1562

anders.myszak@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Anders Myszak

Consultant

+45 4121 1310

nina.cordth@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Nina Cordth

Executive Assistant and HR Manager

+45 4121 1410

rasmus.koehlert@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Rasmus Kellvig Køhlert

Office Assistant

+45 4121 1424

ida.jiman@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Ida Maria Jiman

Marketing Assistant

+45 4121 1326

mikkel.thorsoee@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Mikkel Thorsøe

Senior Recruitment Consultant

+45 4121 1413

gitte.restaino@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Gitte Kristensen Restaino

Newplacement Consultant

+45 4121 1420

Lena.Lybkjaer@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Lena Lybkjær

Newplacement Consultant

+45 4121 1584

trine.dybkjaer@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Trine Dybkjær

Newplacement Consultant

+45 4121 1585

Anne.Soekvist@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Anne Søkvist

Newplacement Consultant

+45 4121 1585

anja.alsoer@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Anja Birch Alsøer

Newplacement Consultant

+45 4121 1582

hanne.thrysoee@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Hanne Astrup Thrysøe

Newplacement Consultant

+45 4121 1334

leise.soerensen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Leise Sørensen

Finance- & Payroll Specialist

+45 4121 1356

elena.musat@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Elena Musat

Payroll Specialist

+45 4121 1448

allan.forsberg@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Allan Forsberg

Consultant

+45 4121 1426

anni.pedersen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Anni Korsgaard Pedersen

Senior Account Manager

+45 4121 1418

joern.soerensen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Jørn Emil Sørensen

Business Consultant

+45 4121 1460

line.theodorsen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Line Fribæk Theodorsen

Senior Recruitment Consultant

+45 4121 1440

martin.jefsen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Martin Jefsen

HR and Sales Consultant

+45 4121 1464

simon.engholm@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Simon Kragh Engholm

HR & Sales Consultant

+45 4121 1450

kenan.mujkovic@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Kenan Mujkovic

HR and Sales Consultant

+45 4121 1408

emilie.holm@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Emile Sofie Holm

HR and Sales Consultant

+45 4121 1234

linda.olsen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Linda Fromsejer-Olsen

Branch Manager

+45 41210 1429

daniel.kronholm@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Daniel Kronholm

HR and Sales Consultant

+45 4121 1359

camilla.kirketerp@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Camilla Rasmussen Kirketerp

HR and Sales Consultant

+45 4121 1411

mette.hawck@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Mette Grøstad Hawck

Senior Recruitment Consultant

+45 4121 1435

morten.hansen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Morten Kjærgaard Hansen

Account Manager

4121 1362

heidi.noer-hvarre@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Heidi Noer-Hvarre

HR and Sales Consultant

4121 1583

cb@actief-teknikbureauet.dk

Skriv til mig

Claus Bødker

Account Manager

+45 4121 1415

casper.lindgreen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Casper Lindgreen

Branch Manager

+45 4121 1368

naseem.abuelhoda@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Naseem Abuelhoda

IT Consultant

+45 4121 1351

kasia.giacobbe@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Kasia Giacobbe

Payroll Specialist

+45 4121 1470

tina.kjob@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Tina Kjob

Bran

+45 4121 1459

paulina.joergensen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Paulina Jørgensen

Consultant

+45 4121 1423

karina.holmberg@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Karina Holmberg

Branch Manager

+45 4121 1463

vivi.hauge@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Vivi Korsgaard Hauge

Account Manager

+45 4121 1433

simon.fischer@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Simon Bang Fischer

Sales Developer in Sales

+45 4121 1314

pia.sandengen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Pia Sandengen

PR og Marketing Manager

+45 4121 1324

jette.petersen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Jette Thulstrup Petersen

Finance Assistant

+45 4121 1328

jytte.rust@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Jytte Rust

Finance Manager

+45 4121 1345

tim.aniol-nielsen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Tim Aniol-Nielsen

Senior Business Consultant

+45 4121 1425

heidi.fasterholt@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Heidi Fasterholt

Branch Manager

+45 2572 0225

br@actief-teknikbureauet.dk

Skriv til mig

Betina Rasmussen

HR and Sales Consultant

+45 2026 0225

bill@actief-teknikbureauet.dk

Skriv til mig

Bill René Hansen

Direktør

+45 4144 0925

bc@actief-teknikbureauet.dk

Skriv til mig

Birgitte Carlsen

Senior Recruitment Consultant

+45 4121 1467

jens.soendergaard@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Jens Chr. Søndergaard

Senior Recruitment Consultant

+45 4121 1384

js@actief-teknikbureauet.dk

Skriv til mig

Johan Steuch

Recruitment Consultant

+45 4121 1451

mk@actief-teknikbureauet.dk

Skriv til mig

Mads-Frederik Karlsen

Business Manager

+45 4121 1346

per.maymann@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Per Maymann

Director of Operations

+45 4121 1380

gitte.ostenfeld@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Gitte Ostenfeld

Branch Manager

+45 4121 1375

jan.pinndal@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Jan Pinndal

Job Consulting Chef

+45 4121 1465

charlotte.jeppesen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Charlotte Kirk Jeppesen

HR and Sales Consultant

+45 4121 1369

suhail.abdullah@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Suhail Abdullah

IT-Manager

+45 4121 1330

erik.thomsen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Erik Thomsen

Sales Manager

+45 4121 1458

helle.andresen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Helle Andresen

Newplacement Consultant

+45 4121 1485

signe.langgaard@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Signe Langgaard

Newplacement Manager

+45 4121 1428

martin.klaris@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Martin Klaris

Business Development Manager

+45 4121 1319

susanne.lund@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Susanne Lund

Senior Recruitment Consultant

+45 4121 1434

pernille.ravn@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Pernille Ravn

Regional Director

+45 4121 1358

nina.vensild@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Nina Vensild

Regional Director

+45 4121 1333

lars.pelch@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Lars Pelch

Director of International Sales and Markets

+45 4121 1327

anne.nyvang@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Anne Nyvang

Senior Recruitment Consultant

+45 4121 1317

anders.kinnerup@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Anders Kinnerup

Commercial Director Consulting & Major Accounts

+45 4121 1360

martin.larsen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Martin Larsen

Account Manager

+45 4121 1331

Sara.Rasmussen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Sara Rasmussen

HR and Sales Consultant

+45 4121 1320

frank.hansen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Frank Hansen

HR and Sales Consultant

+45 4121 1454

jannik.meyer@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Jannik Meyer

Branch Manager

+45 4121 1338

carina.jacobsen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Carina Jacobsen

Large Account Manager

+45 4121 1419

ulla.moeller@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Ulla Møller

Sales Relations Manager

+45 4121 1396

ali.aliji@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Ali Aliji

Senior Account Manager

+45 4121 1350

anne.bottcher@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Anne Birgit Böttcher

Business Development Manager

+45 4121 1336

louise.luxhoei@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Louise Luxhøi

Director Consulting i Leadership & Change

+45 4121 1344

anne-mette.davidsen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Anne-Mette Juncker Davidsen

Senior Recruitment Specialist

+45 4121 1393

charlotte.calberg@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Charlotte Munk Calberg

Sales Relations Manager

+45 4121 1341

claus.erbs@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Claus Erbs

Process Manager

+45 4121 1364

dorte.hansen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Dorte Hansen

HR and Sales Consultant

+45 4121 1329

erik.bernskov@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Erik Bernskov

Senior Recruitment Consultant

+45 4121 1365

flemming.iversen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Flemming Iversen

Senior Business Consultant

+45 4121 1316

louise.nordengaard@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Louise Nordengaard

Senior Recruitment Consultant

+45 4121 1337

martin.hansen@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Martin Norman Hansen

Senior Account Manager

+45 4121 1352

safia.teller@actief-hartmanns.dk

Skriv til mig

Safia Khan Teller

HR and Sales Consultant

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Få gode råd og tips så du er klædt på til arbejdsmarkedet